کلینیک ترمیم زخم درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز همراه با درمان تمامی زخم های مزمن و مقاوم از جمله درمان های دیابتیک، زخم بسته، سوختگی، با  جدیدترین و بروز ترین تجهیزات و پانسمان های نوین  در شیراز می باشد.

  • درمان انواع زخم‌های حاد و مزمن
  • مراقبت‌های اولیه و درمان عوارض در بیماران دارای انواع استوماهای تنفسی، تغذیه‌ای و دفعی
  • درمان سوختگی (بیمارانی که نیاز به بستری نداشته باشند) با حداقل درد و اسکار با روش‌های نوین
  • حداکثر حفظ پا در بیماران با زخم پای دیابتی، بیماران با زخم‌های شریانی و وریدی
  • اوزون تراپی
  • لارو درمانی
  • وکیوم تراپی
  • درمان زخم بستر

 

کلینیک زخم در شیراز :

بسیاری از کسانی که در شیراز زندگی می کنند به دنبال بهترین کلینیک زخم در شیراز هستند و به همین دلیل باید با ویژگی های درمانگاه زخم در شیراز آشنایی لازم را داشته باشند. اینکه کلینیک زخم بهترین ویژگی ها را داشته باشد، دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید تا بهترین درمانگاه زخم در شیراز را برای درمان زخم های خود انتخاب کنید و درمان زخم های خود را به این کلینیک بسپارید.

در ادامه برای اینکه آشنایی بیشتری با کلینیک زخم داشته باشید توضیحاتی را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

 

به طور کلی زخم ها به دو دسته ی باز و بسته تقسیم می شوند. در زخم های باز، پوست شکسته و بافت زیرین در معرض محیط بیرون قرار می گیرد. در زخم های بسته، پوست دست نخورده باقی می ماند و بافت زیرین مستقیما در معرض محیط بیرون قرار ندارد. درمان زخم بسته مانند درمان هر نوع زخم دیگری باید جدی گرفته شود تا بتوان از عوارض خطرناک پیشگیری کرد.

 

به طور کلی زخم ها به دو دسته ی باز و بسته تقسیم می شوند. در زخم های باز، پوست شکسته و بافت زیرین در معرض محیط بیرون قرار می گیرد. در زخم های بسته، پوست دست نخورده باقی می ماند و بافت زیرین مستقیما در معرض محیط بیرون قرار ندارد. درمان زخم بسته مانند درمان هر نوع زخم دیگری باید جدی گرفته شود تا بتوان از عوارض خطرناک پیشگیری کرد.

 

مهم ترین زخم های بسته عبارت اند از :
Contusions یا کوفتگی
هماتوم
آسیب له شدگی

 

زخم بسته می تواند به علت خونریزی شدید، کبودی های بزرگ، آسیب های عصبی، شکستگی استخوان و آسیب به اندام های درونی پیچیده باشد. با این حال، جدی ترین عارضه زخم بسته به عنوان سندروم کمپارتمان محسوب می شود. این سندروم شامل پایین ترین و بالاترین اندام ها می شود مانند بازوها و ساق پاها. که در آن آسیب باعث ایجاد تورم و افزایش فشار در فاسیا می شود. 

 

ویژگی های بهترین کلینیک زخم در شیراز :

همانطوری که می دانید شما برای درمان بیماری های خود باید به بهترین کلینیک زخم در شیراز مراجعه کنید و کلینیک زخم هم باید ویژگی های مخصوص به خودش را داشته باشد که این ویژگی ها عبارت است از :

تیم تخصصی :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در کلینیک وجود دارد این است که، تیم تخصصی و حرفه ای در این درمانگاه فعالیت می کنند. تمامی اعضای این تیم در زمینه بهبود و درمان زخم تخصص ویژه ای دارند و می توانند به بهترین نحو ممکن زخم های شما را بهبود و درمان نمایند. در واقع شما در انتخاب کلینیک مورد نظر خود باید به این ویژگی آن دقت بسیاری داشته باشید، چرا که در غیر این صورت امکان دارد عمل جراحی شما به خوبی انجام نشود.

بررسی کردن وضعیت بیمار :

یکی از ویژگی های دیگری که در کلینیک زخم در شیراز وجود دارد این است که تیم حرفه ای به خوبی وضعیت بیمار را مورد بررسی قرار می دهند. در واقع اینکه وضعیت بیمار در چه حالی می باشد اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که هر بیماری وضعیت متفاوتی دارد و باید پزشک به خوبی وضعیت او را مورد بررسی قرار دهد.

برخی از بیماران نیاز به مراقبت و جراحی پیچیده تری دارند، ولی برخی دیگر از آنها نیازی به جراحی های سخت دارند، به همین دلیل در درمانگاه زخم به خوبی این موارد مورد بررسی قرار می گیرد و سپس بیمار را جراحی می کنند.

 

کلینیک و درمانگاه زخم در شیراز

 

گرفتن آزمایش های متنوع :

از دیگر ویژگی هایی که کلینیک زخم  دارد این است که از بیماران آزمایش های متنوعی گرفته می شود تا به خوبی شدن زخم را تشخیص دهند. روند آزمایش هایی که در کلینیک انجام می شود، تحت نظر بهترین پزشک که در این زمینه تخصص بسیاری دارد انجام می گردد، به همین دلیل نیازی نیست شما نگران شدت زخم خود باشید و به زودی زخم شما درمان می شود.

دستگاه هایی که برای آزمایش های زخم در درمانگاه وجود دارد بسیار تخصص می باشد و به بهترین نحو ممکن شدت زخم را مشخص می کند.

راهکارهای متنوع درمان :

بعد از اینکه پزشکان کلینیک زخم در شیراز به خوبی شدت زخم را مشخص کردند، بهترین روش درمان را برای افراد تعیین می کنند. اینکه شدت زخم افراد در چه حدی می باشد، در این مورد اهمیت بسیاری دارد و پزشک بر همین اساس یکی از راهکارهای درمان را برای این افراد مشخص می کند تا زخم بیمار را بهبود بخشد.

هر یک از روش هایی که برای درمان زخم پزشک از آنها استفاده می کند ویژگی های مختلفی دارد و تنها پزشک با این روش ها آشنایی دارد.

 

مراحل درمان زخم در درمانگاه زخم در شیراز :

همانطوری که بیان نمودیم روش های درمان زخم در کلینیک زخم در شیراز بسیار متنوع می باشد و هر یک از زخم هایی که در بدن به وجود می آید باید با روش های متنوع بهبود پیدا می کند، این زخم ها و روش های درمان آنها عبارت می باشد از :

درمان زخم بستر :

 زخم بستر از آن دسته زخم هایی می باشد که فشاری و باز است، که اگر فشار زیادی روی این زخم به وجود آید به استخوان ها و عضلات بدن هم آسیب وارد می سازد. شیوع این زخم ها بسیار خطرناک می باشد و به همین دلیل باید آنها را جراحی نمود تا به دیگر بخش های بدن آسیب وارد نسازد.

درمان زخم بستر در درمانگاه زخم در شیراز بستگی به عمق زخم دارد که روی بدن افراد ایجاد شده است. پزشک زمانی که آن زخم را مشاهده کند می تواند یکی از روش های درمانی را برای درمان آن زخم به کار بگیرد.

درمانگاه زخم که شما برای درمان زخم بستر خود انتخاب می کنید باید معتبر باشد و پزشکان متخصصی در کلینیک شهر راز  آن مشغول به کار باشند.

درمان زخم پای دیابتی :

بیماری دیابت از آن بیماری هایی می باشد که بسیاری از افراد به این بیماری دچار می شوند و از جمله بیماری های شایع به شمار می رود. قند خون افراد با این بیماری افزایش پیدا می کند و و اگر کنترل نشود، امکان دارد عوارض نامطلوبی داشته باشد.

زخم هایی که در اثر دیابت در بدن افراد به وجود می آید باید درمان شود، و درمانگاه زخم شهر راز در شیراز این زخم ها را درمان می کند.

پزشکانی که در درمانگاه زخم شهر راز حضور دارند از روش های متنوعی را برای درمان زخم دیابتی به کار می گیرند. روش های درمان زخم دیابتی بستگی به شدت زخم افراد دارد. عفونت های بافتی که در اثر زخم دیابتی ایجاد می شود، بسیار خطرناک است و به همین دلیل باید آنها درمان شود تا مشکلات دیگری را در بدن افراد ایجاد نکند.

یکی از نکاتی که در این مورد اهمیت بسیاری دارد و باید به آن اهمیت زیادی داده شود این است که هر فردی این زخم را در نوع سطحی و یا عمیق باید جدی بگیرد و باید برای درمان آن به کلینیک زخم در شیراز  مراجعه کنند.

زخم پای دیابتی

درمان زخم پای دیابتی درمانگاه زخم شهر راز

درمان زخم سوختگی :

سوختگی هم از جمله زخم های شایع خانگی به شمار می رود که بیشتر کودکان در معرض آن قرار می گیرند. سوختگی درجات متنوعی دارد که پزشکان کلینیک زخم در شیراز بر اساس عمق جریان سوختگی در بدن افراد یکی از روش های درمانی را برای درمان سوختگی افراد تشخیص می دهند و از آن استفاده می کنند.

سلول های پوستی که در اثر سوختگی روی بدن از بین می روند باید با روش های جراحی ویژه و خاصی درمان شوند. پزشکانی که در درمانگاه زخم در شیراز تخصص دارند به بهترین نحو ممکن می توانند زخم بیماران را درمان نمایند و عمق آن را تشخیص دهند.

درمان زخم جراحی :

زخم هایی که روی بدن ایجاد می شوند اندازه و عمق متنوعی دارند، به همین دلیل جراحی آنها هم با روش های مختلفی انجام می شود. تکنیک های درمان درمانگاه زخم در شیراز توسط بهترین پزشکان انجام می شود و آنها از آنجایی که تخصص زیادی در این زمینه دارند می توانند زخم ها را در کمترین زمان درمان کنند و بهترین روش ها را برای درمان به کار گیرند.

چگونه بهترین کلینیک زخم در شیراز را پیدا کنیم ؟

بدون شک هر فردی می خواهد به بهترین کلینیک برای درمان زخم های متنوع خود مراجعه کند، به همین دلیل باید به دنبال بهترین کلینیک زخم در شیراز باشند. کلینیک ها و درمانگاه هایی که برای زخم در شیراز وجود دارد باید دارای ویژگی های مناسبی باشند تا افراد آنها را تشخیص دهند و بهترین کلینیک را انتخاب کنند.

تخصصی که تیم حرفه ای کلینیک دارند امر بسیار مهمی می باشد که باید به آن اهمیت بسیاری داده شود. پزشکانی که در کلینیک و درمانگاه زخم شهر راز در شیراز فعالیت می کنند مهمترین نکاتی می باشد که باید در زمان انتخاب کلینیک زخم مورد نظر خود به آن دقت داشته باشید. تجربه ای که پزشکان در زمینه درمان کردن زخم ها دارند را شما می توانید از تعداد عمل های جراحی پزشکان تشخیص دهید.

همانطوری که می دانید دستگاه هایی که برای عمل جراحی مورد استفاده قرار می گیرد باید از بهترین و به روزترین دستگاه ها باشد. شما برای اینکه بهترین درمانگاه  زخم در شیراز را انتخاب کنید، باید به دستگاه هایی که در کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد توجه بسیاری داشته باشید.

 

 

در واقع تمامی کلینیک ها و درمانگاه هایی که زخم را درمان می کنند، دارای دستگاه های متنوعی می باشند و به همین دلیل شما با شناخت این دستگاه ها باید بهترین کلینیک زخم در شیراز را که به روزترین دستگاه های عمل جراحی را دارد انتخاب کنید.

روش هایی که پزشکان کلینیک زخم در شیراز برای درمان زخم به کار می گیرند بسیار متنوع می باشد و هر یک از این روش ها بر حسب عمق و اندازه زخم انجام می شود. پزشکی که تخصص بسیاری دارد به خوبی با این روش ها آشنایی دارد و زخم شما در کمترین زمان درمان می شود و بهبود پیدا می کند.